21. prosinec? Podle Mayů konec světa, pro nás poslední den, kdy doručíme šperky do Vánoc

21. prosinec? Podle Mayů konec světa, pro nás poslední den, kdy doručíme šperky do Vánoc

Splní se mayské proroctví a přijde v pátek 21. prosince konec světa? Pokud ano, nečtěte dál a využijte zbývající čas nějak lépe. Pokud jste nad hloupou pověrou mávli rukou, vězte, že 21. prosinec je poslední den, kdy vaše objednávky před Vánoci doručíme.

Zlato, rytí, úpravy. Objednejte do třináctého

Zlatý šperk pod stromeček? Moc času už nezbývá. Nejzazší termín pro nákup šperků ze zlata, aby byla objednávka do 21. prosince doručena, je úterý 13. prosince. Stejné datum platí i v případě, že budeme šperk upravovat – zasazovat jiný kámen, rýt přání nebo například měnit typ zapínání u náušnic. Objednané šperky dostanete v dárkové krabičce a s poštovným zdarma.

Tip: Vybírejte zlaté šperky ve vánočním speciálu.
Tip: Přečtěte si, proč trvá dodání zlatých šperků déle.

Stříbrné šperky? Objednejte last minute ještě 19. prosince

U šperků ze stříbra máte týden času navíc – do 21. prosince doručíme objednávky, které přijdou nejpozději ve středu 19. prosince. I tady ale platí – nechávat nákup na poslední chvíli se nemusí vyplatit. Sníh, zahlcené pošty, chyba doručovatele – stát se může cokoli a byla by škoda, kdyby šperk Veneo pod stromečkem chyběl. I stříbrné šperky doručíme v dárkové krabičce a s poštovným zdarma.

Tip: Vybírejte stříbrné šperky ve Vánočním speciálu.
Tip: Vše ze stříbra zdarma rhodiujeme. Přečtěte si, proč je rhodiování výhodné.

Komentáře nejsou povoleny.