Neodolatelná na plese? Šperky a šaty jdou ruku v ruce

Neodolatelná na plese? Šperky a šaty jdou ruku v rucePlesem v Opeře sezóna ještě zdaleka nekončí. Jak vybrat správné plesové šaty najdete v každém lepším módním magazínu, jak vybrat šperk, poradíme my.

Letošní ples v Opeře? Stejný jako loni, předloni i v letech předchozích. Dokonalé outfity, pánové ve fraku, ochranka nekompromisní ke každému, kdo nerespektuje předepsaný dress code. Které celebrity zaujaly?

Andrea Verešová odhalila záda, Gabriela Partyšová se proměnila v  hollywoodskou hvězdu třicátých let, nejdražším modelem ohromila Vendula Svobodová. Její róba vyšla na sedm milionů korun.

Jak vybrat šperk do společnosti? Pět stručných tipů, jak oslnit

Aphrodite – šperky na ples
Plesem v Opeře sezóna ještě zdaleka nekončí. Jak vybrat správné plesové šaty najdete v každém lepším módním magazínu, jak vybrat šperk, poradíme my.

1. Šaty a šperky nejsou ve válce

Nebojují spolu, nechřestí zbraněmi. Doplňují se. Jedno vyniká, druhé stojí v pozadí. Výrazné plesové šaty s odhalenými zády nebo vysokým rozparkem volají po jednoduchém šperku. Šaty střídmé naopak prozáří šperk výrazný v kontrastních barvách a s bohatým reliéfem.

2. Osobnost nade vše. I nad šperky

Do společnosti jdete vy. Vy budete tančit. Vy se budete bavit. Ne vaše šaty a šperky. Šperky vyberte úměrně věku, náladě a události. A nezapomeňte, že do společnosti jdete sama za sebe.

3. Jeden pro oči, další pro dojem

Šperky na ples – VečerniceMéně znamená více. Platí to i pro výběr šperků na společenskou událost. Dva jsou optimum, tři už tvoří hranici mezi „sluší” a „nesluší”. Jedním osobitým šperkem strhněte pozornost, dalším podtrhněte celkový dojem. Nejčastější kombinace? Výrazný náhrdelník a decentní náušnice.

4. Jistota, které se neomrzí? Náhrdelník

Smyslné šaty bez ramínek? Těsný korzet? Radíme doplnit smyslným „obojkem”, zdobeným výrazným motivem či drahokamem. Plesové šaty klasického střihu a výstřihem do véčka dolaďte dlouhým a úzkým náhrdelníkem s drobnými kamínky.

5. Čím víc barev, tím lépe? Ne, to opravdu neplatí

Pravidlo tří barev je ve světě módy zákonem. Nezapomeňte na něj ani při výběru šperků. Obléknete šaty vícebarevné? Šperky a doplňky vybírejte ve stejných odstínech. Budete mít šaty jednobarevné? Nebojte se kontrastních barev, k červené zvolte černou nebo bílou a naopak. A nezapomeňte – na ples nejdete sama, šperky musí barevně ladit také s oblekem partnera.

Náš tip? Do společnosti doporučujeme soupravy šperků, ze šperků samostatných pak některý z originálních náhrdelníků  a šperků s opály.

Pomohl vám článek? Klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.