Podpořili jsme charitativní projekt Fashion Show Dotek

Na začátku tohoto roku jsme se rozhodli navázat spolupráci s charitativním projektem Fashion Show Dotek, který ve Zlíně již čtvrtým rokem pořádají studenti tamější univerzity. Zejména se studenty Fakulty multimediálních komunikací, kteří ve Zlíně uskutečňují řadu zajímavých akcí, dlouhodobě spolupracujeme. V minulosti jsme se s nimi mohli podílet na příklad na projektu Miss Academia, soutěži krásy a inteligence. Letos jsme však chtěli pomoct projektu s hlubší myšlenkou a vyššími cíly.

 

Fashion Show Dotek grafika

O čem je projekt a komu slouží?

 

Módní event Dotek, probíhající v době jarních fashion weeků, nabízí návštěvníkům stejně jako v minulém roce čtyři zcela nové designérské kolekce a jednu speciální kolekci určenou k dražbě. To vše je prací studentů designu oděvu UTB ve Zlíně. „Minulý rok sklidili studentské kolekce úspěch. Staly se hlavní ozdobou celého večera. Díky této akci jsme vytvořili pro designery kvalitní platformu pro prezentaci jejich prací.“ říká jedna z hlavních manažerek Bára Kubíčková.

 

Fashion Show Dotek má za sebou už 3 úspěšné ročníky, které velkým dílem pomohli pečovatelství Dotek. Za tři roky fungování projektu se vydražilo kolem 70 000,-. Letošní rok má však větší cíle. „Letos bychom chtěli navázat na předešlý úspěšný ročník, který nás všechny mile překvapil. Fashion event Dotek se začal ubírat jiným směrem, více profesionálním. Tuto laťku chceme udržet a pokud se nám povede ji posunout, budeme jedině rádi,“ říká jedna z hlavních manažerek Linda Machová. 

 

Protože věříme, že starým a nemohoucím lidem, ale i studentům, lokálnímu designu a hlavně dobrým myšlenkám se má pomáhat, rozhodli jsme se projektu Dotek věnovat finanční dar ve výši 10 000 korun českých. Doufáme, že tato částka pomůže posunout laťku projektu ještě výše a dopomůžeme tak splnit manažerkám projektu jejich sen. Držímě pěsti, aby se celý event vydařil a podařilo se vytěžit uspokojivou sumu peněz v charitativní dražbě a těšíme se na další spolupráci s inspirativními zlínskými studenty!

Událost Fashion Show Dotek můžete navštívit 19.února ve večerních hodinách v prostorách hotelu Moskva. Téhož dne se můžete zúčastnit taktéž fashion talku s experty na různá odvětví módního průmyslu.

 

Čtěte dále: Medailonky mladých designérů, jejichž práce budou vidět na Fashion Show

 

Foto: Lucie Schubertová

 

Komentáře nejsou povoleny.